Spolu to zvládneme

U

Nájdeme Vám zamestnanca

Hľadáte zamestnancov na rôzne pozície? V našej databáze máme širokú ponuku potencionálnych zamestnancov. Všetci prešli pomerne náročným kolotočom osobných pohovorov, preverenia odborných vedomostí a zručností, overenia praxe. Na základe Vašich požiadaviek vieme vyfiltrovať ľudí,  ktorí sú pre Vás najvhodnejší. Vďaka tomu ušetríte čas aj peniaze.

Prenajmeme vám zamestnanca

Potrebujete rýchlo alebo nárazovo pokryť dočasný nedostatok personálu? Vieme vám poskytnúť zamestnancov, ktorí sú v danej oblasti už zapraxovaní. Minimalizujete tým náklady aj riziká. Zbavujete sa tak aj zodpovednosti za zamestnancov.

Vedenie zamestnancov

Pre každú firmu je dôležité aj následné vzdelávanie zamestnancov a ich vedenie, ktoré podporí ich profesijný rast. Poskytneme ďalšie odborné školenia a kurzy pre Vašich zamestnancov aby sa vo Vašej firme cítili dobre a aby ste s ich prácou boli spokojní aj Vy.

Živnostníci, podnikatelia

Hľadáte subdodávateľov? Hľadáte odborných remeselníkov? Chcete ako firma expandovať do zahraničia? Poradíme Vám aj v oblasti pracovného práva, daní a účtovníctva v našej krajine,  ale aj v zahraničí. Naša spolupráca sa neskončí len „dohodením“ zákazky, ale postaráme sa za Vás aj o potrebné registrácie na príslušných úradoch v zahraničí, vybavíme potrebné povolenia a poskytneme aj následné poradenstvo.